Бої вже в Росії: знищені літак, корабель, нафтобази, ще й Путін помер, але не той

Новини з фронту, про обстріли регіонів, "бавовну" в росії та загалом про вій  ну - в огляді ТСН станом на 14:00 вівторка, 12 березня 2024 року.

- В Іваново в Росії впав військово-транспортний Іл-76. Пишуть про загибель 8 пасажирів та 7 членів екіпажу.

- Морське судно під російським прапором "Механік Погодін" пішло на дно. Командування Повітряних сил ЗСУ підтвердило знищення танкера.

- Відсалютував наостанок. Українські воїни знищили вже другий ворожий "Бук" за кілька днів.

- Прорив російських добровольчих формувань на територію РФ. Рано-вранці легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон, які воюють проти режиму Путіна, - зайшли в Курську та Бєлгородську області.

- У Санкт-Петербурзі в Росії горить Південна ТЕЦ. І цієї ночі загорілися одразу дві нафтобази - в Орлі та під Нижнім Новгородом.

- Під атакою росіян прикордоння Сумщини - починаючи з ночі там оголошували вже 8 повітряних тривог. Обстріли регіонів.

- Директор ЦРУ США заявив: лише від своєчасної американської допомоги залежить, чи зможе Україна до кінця 2024-го перейти в стратегічний контрнаступ.

- У Харкові відкрили рекрутинговий центр 92-ї окремої штурмової бригади.

- Український військовослужбовець намагався отруїти командирів Збройних сил України! СБУ затримала зрадника - агента ФСБ. Його завербували шантажем - родичів в окупації схопили й катували.

- Путін помер. Але не той. Російські ЗМІ повідомляють про смерть двоюрідного брата диктатора Євгєнія Путіна.

- Тренажер для бійців ППО готові запустити у серійне виробництво в Одесі.

14:27, 12.03.2024
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся