Скоро в Україні прогнозується до +17 градусів, поділилися в Гідрометцентрі / фото picjumbo.com

Погода в Україні наступного тижня очікується різна - у понеділок, 12 лютого, спрогнозовано дощі, можливе прояснення, з вівторка, 13 числа, температура повітря почне знижуватися, але тепло буде не по-зимовому.

Таким прогнозом з "Телеграфом" поділилася синоптик з Українського гідрометцентру Наталія Птуха. За її прогнозом, вночі очікується +3…+9 градусів, а вдень на півночі та заході +6…+12. "…на решті ж територій залишаються високі показники: 9-15 градусів тепла, на півдні до +17 градусів", - сказала експерт. Вона підкреслила, що у північних областях на початку тижня можливі невеликі опади, а у західних - помірні.

Погода в Україні 14 лютого 2024 року також прогнозується тепла - вночі та вдень може бути +3…+9, а у південній частині нашої держави до +15. Птуха додала, що упродовж наступних десяти днів на нашій території не прогнозуються сильні морози.

Відео дня

Яка очікується погода завтра в Україні - що вже відомо

В Українському гідрометцентрі повідомили, яка очікується погодна ситуація 12 лютого в Києві та області.

За прогнозом синоптиків, у столиці України вночі прогнозується 3...5 градусів тепла, а вночі - від +8 до +10. В Київській області у нічні години очікується +2...+7 , а у денний час від 7 до 12 тепла.

Вас також можуть зацікавити новини: