У лютому в Україні намете снігу / фото pixabay.com

Погода у лютому цього року буде теплішою за норму, однак побільшає опадів. У більшості областей на початку місяця сформується сніговий покрив. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог".

"Середньомісячна температура повітря очікується в межах -3…+2 °С, що на 1-3 °С вище за кліматичну норму", - прогнозує синоптик.

За його даними, найвищі температурні показники прогнозуються у південній частині, Криму та на Закарпатті.

Відео дня

"Передумов для потужних ультраполярних процесів та різких похолодань поки що немає", - акцентував Кібальчич.

За його даними, кількість опадів у лютому буде в межах норми. Найбільш посушливим регіоном можна вважати південь Одеської області, де кількість опадів може становити не більше 50% від середніх багаторічних показників.

"Ситуація зі сніговим покривом має помітно покращати. За рахунок проходження атмосферних фронтів із заходу в першу декаду місяця в більшості областей (окрім півдня) очікується формування снігового покриву, заввишки в середньому 1-10 см, у західній половині країни 15-30 см. У високогірній частині Карпат кількість снігу також значно побільшає", - потішив синоптик.

Погода у лютому 2023

За даними народного синоптика Станіслава Щедріна, лютий 2023 підкине українцям кілька "сюрпризів". Зокрема, погода в останній зимовий місяць здивує українців розкидом температур. На початку лютого очікується до -14 градусів, а потім потеплішає до +14. Наприкінці місяця погода в Україні буде вже березневою. 

Вас також можуть зацікавити новини: