Народний синоптик розповів, якою погодою здивує лютий / фото REUTERS

Цього року погода у лютому буде нестабільною та різноманітною. Початок місяця обіцяє бути морозним та з невеликою кількістю опадів, а у другій половині місяця опадів побільшає та значно потеплішає. Наприкінці місяця погода в Україні буде вже березневою. Про це ТСН.ua розказав народний синоптик Станіслав Щедрін.

Так, за його словами, морозна погода в Україні очікується наприкінці січня та на початку лютого.

"Десь до 5-7 лютого очікуємо на прохолодний характер погоди. По всій країні температура повітря вдень впаде до -4...-6 градусів та до -7...-9 градусів морозу вночі, а місцями навіть до -14 градусів. Водночас суттєві опади малоймовірні, лиш на заході України періодично пролітатимуть снігопади", - зазначив синоптик.

Відео дня

У другій декаді лютого, за даними Щедріна, опадів в Україні побільшає, а температура повітря підніметься до "плюсів".

"У другій декаді лютого температура знов зросте до плюсових значень, але і опадів значно побільшає - переважно у вигляді дощів та мокрого снігу", - розказав він.

Щодо останньої декади лютого, то, за словами Щедріна, погода у цей період буде схожа на початок березня.

"По всій країні переважатиме відносно тепла погода, температура сягатиме від -2 до +7 градусів вночі та до -2...+14 градусів вдень залежно від регіону", - розповів народний синоптик та наголосив, що весна цього року буде дуже ранньою.

Погода у лютому

Схожий прогноз на лютий дає й народний синоптик Володимир Деркач. За його даними, на початку місяця очікується морозна погода та слабкі опади. У середині місяця народний синоптик прогнозує поступове підвищення температури.

Наприкінці лютого в Україні "відчуватиметься подих весни", - каже народний синоптик.

Вас також можуть зацікавити новини: