Незабаром в Україні стане свіжіше / фото УНІАН

На цьому тижні в Україні очікуються доволі динамічні синоптичні процеси. Утримається нестійкий характер погоди. У більшості областей очікуються короткочасні грозові дощі, а температура дещо знизиться. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

У найближчі три доби в Україні утримається нестійкий характер погоди: пройдуть короткочасні дощі з грозами, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. 12 червня у північних та центральних областях, а 13 червня на сході країни місцями пройдуть значні дощі.

Температура вночі становитиме +14°...+20°. Вдень 11 червня буде +25°...+30°, на півдні та сході країни повітря прогріється до +34°, в західних областях буде +21°...+26°. Впродовж 12-13 червня прогнозується зниження денної температури на 3-5 градусів.

Відео дня

Похолодання в Україні - що відомо

Відомий синоптик Наталка Діденко також прогнозує деяке похолодання в Україні. Воно, за словами синоптика, буде короткочасним. 

Значно свіжіша повітряна маса прийде до України вже з 12 червня.  Температура повітря вдень, за словами Наталки Діденко, "дасть змогу легше дихати", адже очікується +20...+24 градуси.

На сході та південному сході України спека ще триватиме, але температура знизиться й там.

Вас також можуть зацікавити новини: