Павло Клімкін / REUTERS

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив про намір запропонувати новообраному президенту Володимиру Зеленському свою відставку та анонсував власні «політичні плани».

Як передає кореспондент УНІАН, про це Клімкін сказав журналістам під час Київського єврейського форуму.

«По-перше, мене ніхто не буде звільняти, оскільки у нас має бути політична культура. У політичній культурі - це я вважаю, це буде дуже правильно і по-людськи - дозволити новому президенту вибрати тих, з ким він має працювати в таких сферах, як зовнішня політика, як оборона», - заявив він.

Читайте такожКлімкін: Жодного подвійного громадянства з Росією як країною-агресором бути не може

«Тобто, звичайно, я маю запропонувати новому президенту свою відставку, і я це, безумовно, зроблю. Я вже казав, що у мене є свої плани, в тому числі політичні плани. Це (відставка – УНІАН) відповідає також моїм планам", - сказав він.

Клімкін зауважив, що провів «дуже добру зустріч» з новообраним президентом. «Ми обговорили різні питання. І я вважаю, що там, де збігаються принципи і пріоритети, і я в цьому дуже оптимістичний, ми, безумовно, будемо працювати. Це стосується як можливих порад, якщо вони будуть потрібні, обговорення, також і можливої участі в переговорах. Я вважаю, що це не про персоналії, а про Україну», - резюмував міністр.

Раніше новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що дата інавгурації стане зрозумілою 14 травня на засіданні Верховної Ради України.