Андрія Малахова внесли до бази "Миротворця" / фото instagram.com/malakhov007/

Російського журналіста Андрія Малахова, який мав проводити скандальний телеміст "Надо поговорить" з російського боку, внесли до бази сайту "Миротворець". Крім того, Центр звернувся з закликом щодо пропагандиста до правоохоронців.

Журналіста звинувачують у свідомій участі в інформаційно-пропагандистській провокації країни-агресора, повідомляє сайт "Миротворця".

Читайте такожНавіть в анонсі "телемосту" з пропагандистами РФ були ознаки розпалювання ворожнечі – член Нацради

"Центр "Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати цю публікацію як заяву про вчинення цією людиною свідомих дій проти національної безпеки України, світу, безпеки людей і міжнародного правопорядку", – йдеться у заяві Центру.

Зазначимо, Андрій Малахов – російський журналіст та телеведучий. Ведучий програм не телеканалі "Россия-1". Саме Андрій Малахов разом з Марією Сіттель мав бути ведучим скандального телемосту "Надо поговорить" у студії в Москві.

Як повідомляв УНІАН, на 12 липня був анонсований телеміст між російським пропагандистським телеканалом «Росія1» та українським NewsOne.

8 липня в.о. голови СБУ Іван Баканов запропонував президенту скликати засідання РНБО для запровадження санкцій проти юридичних осіб, що мовлять під логотипами "112 Україна" і NewsOne.

Після цього телеканал NewsOne повідомив про скасування анонсованого телемосту.

Генпрокурор Луценко повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження про замах на скоєння державної зради у зв’язку з намірами телеканалу NewsOne провести телеміст з російським телеканалом. Також Луценко заявив, що один з бенефіціарів NewsOne є співвласником російського ПАТ "Промсвязьбанк", через який фінансуються оборонні замовлення Росії. У зв’язку з цим зареєстровано кримінальне провадження про фінансування тероризму.