Ілюстрація REUTERS

Представник президента у Верховній Раді, новообраний депутат від партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук повідомив, що в парламенті може з’явитися нова система голосування "Рада-4".

Про це він сказав в ефірі телеканалу Наш, повідомляє Liga.net.

Читайте також"Слуга народу" готова поступитися кількома комітетами в новій Раді

За словами Стефанчука, нова система, на відміну від сенсорної кнопки системи "Рада-3", реагуватиме не на тепло руки нардепа, а на відбиток його пальця.

"Сьогодні ми вже піднімаємо питання про систему "Рада-4". "Рада-3" - це просто сенсорна кнопка, тобто реакція на тепло. Коли ж ми говоримо про "Раду-4", то це реакція на відбиток пальця депутата", - пояснив він.

Представник президента у парламенті зазначив, що наразі ведуться переговори з Інститутом прикладної математики і механіки НАН України, який має забезпечити технічну складову питання. Паралельно проводяться консультації з юристами про внесення відповідних змін до регламенту Ради.

Стефанчук висловив сподівання, що нова система голосування буде готова до експлуатації після зимових канікул народних депутатів.

Як повідомляв УНІАН, представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук підтвердив наміри «Слуги народу» скоротити кількість народних депутатів.