Українська діаспора вийшла на мітинг у Парижі / фото Ганна Гармаш

Представники української діаспори вийшла на мітинг в Парижі напередодні зустрічі у «нормандському форматі» лідерів України, Франції, Німеччини та Росії.

Читайте такожУ Києві провели віче за "червоні лінії" у переговорах з Путіним (фото, відео)

Як повідомляє Громадське, учасники акції мають на меті застерегти французького президента Еммануеля Макрона перед переговорами 9 грудня, що мир будь-якою ціною неможливий.

Організаторами акції виступили Світовий конгрес українців та українська громада Франції.

Як повідомляв УНІАН, 9 грудня 2019 року в Парижі запланована зустріч у «нормандському форматі» лідерів України, Німеччини, Франції та РФ.

7 грудня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що влада готова до будь-якого розвитку подій у контексті переговорів у «нормандському форматі».

«Якщо ми домовимося; якщо ми домовимося частково; якщо ми не домовимося», - уточнив він.

«Усі органи державної влади, Збройні сили, спеціальні служби готові до будь-якого сценарію. Події розвиватимуться залежно від того, у який спосіб будуть проведені переговори 9 грудня і які будуть досягнуті умови», - додав секретар РНБО.

Він висловив сподівання, що переговори, у яких з боку України братиме участь «потужна команда» фахівців, будуть успішними для України.

Данілов запевнив, що «жодної здачі національних інтересів, жодної капітуляції» президент України не допустить.