Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

КС виніс рішення щодо доопрацьованих змін до Конституції у частині правосуддя

Конституційний суд України визнав конституційним доопрацьований законопроект про внесення змін до Конституції в частині правосуддя.

конституция / ukrliter.com
КС прийняв рішення щодо змін до Конституції в частині правосуддя / ukrliter.com

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення КС сьогодні оприлюднив його голова Баулін.

“Конституційний суд України дійшов висновку визнати таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України, доопрацьований законопроект про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя в редакції від 26 січня 2016 року”, - зазначається у рішенні суду.

Також КС наголосив, що рішення у справі за зверненням Верховної Ради про надання висновку щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) в редакції від 26 січня 2016 року вимогам ст. 157 і 158 Конституції України є обов'язковим до виконання, остаточне і не може бути оскаржене.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 28 січня направила до КС доопрацьований проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)".

Конституційний суд почав розгляд 30 січня.

Луценко пропонує завтра попередньо схвалити зміни до Конституції в частині правосуддя

Цей законопроект був внесений у ВР президентом України 26 січня на заміну відповідного законопроекту, щодо якого Конституційний суд 22 січня вже дав позитивний висновок.

На відміну від попереднього варіанту, в цьому законопроекті, зокрема, зберігається право парламенту висловлювати недовіру генеральному прокурору. В першому варіанті змін до Конституції передбачалося позбавити ВР цього права.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку