Касько вирішив звільнитися з Генпрокуратури

10:18, 15 лютого 2016
Політика
1886

Заступник генпрокурора Віталій Касько вирішив звільнитися з Генпрокуратури.

касько / Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на брифінгу.

"Я хотів би сказати, що прийняв рішення звільнитися з органів прокуратури", - наголосив Касько.

Він продемонстрував рапорт, підписаний сьогоднішнім числом.

Читайте такожШокін не пустив свого заступника Каська до США, посольство "розчароване"

"Останньою краплею став черговий перерозподіл обов'язків у Генпрокуратурі України. Шокін забрав у мене всі функцій та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі й у справі так званих "діамантових прокурорів". Проте, причини того, чому у Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати - вони є значно глибшими", - заявив Касько.

Разом з тим він заявив: "Перш ніж остаточно прийняти рішення про звільнення, я провів консультації з нашими іноземними партнерами, які весь цей час морально підтримували мене, і ми дійшли спільної думки, що на жаль, іншого шляху немає. Генпрокуратура нині - це мертвий орган, в незалежність і ефективність роботи якого вже ніхто не вірить".

Як повідомляв УНІАН, Шокін ліквідував управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних особами, які займають особливо відповідальне становище та відділ процесуального керівництва й підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо службових осіб, які займають особливо відповідальне становище.

Раніше цей департамент очолював заступник генпрокурора Касько.

Як стало відомо, натомість Шокін утворив новий, удвічі більший департамент з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сфері державної служби та власності та призначив керувати ним свого заступника Юрія Столярчука, який "злив" справу Іванющенка.

До цього Столярчук працював першим заступником начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter