Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

"Вчіться працювати з цією Радою": Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів

Президент України Петро Порошенко заявляє, що в жодному випадку не допустить дострокових парламентських виборів на цьому етапі, оскільки це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму.

Фото УНИАН
Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів / УНІАН

Про це він сказав під час зустрічі з представниками Аспен Інституту, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

«Єдине, що я хочу наголосити, – ні в якому випадку я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Бо при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони хочуть дійсно перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу у мутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу, бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою», – цитує Порошенка його прес-служба.

Яценюк відмовився працювати в режимі непублічної політики і імітації реформ – політолог

Президент навів слова колишнього міністра закордонних справ Геннадія Удовенка, якого він назвав своїм вчителем, що ключовим для політика мають бути три «П» – порядність, професіоналізм та патріотизм. «На жаль, деякі політики додають до цього власні амбіції, або, ще гірше, власні образи, які дуже заважають. Пошук власного місця дуже заважає кінцевому результату. Справжній лідер в першу чергу ставить перед собою інтереси держави», – зазначив глава держави.

В Україні набув чинності скандальний закон про "партійну диктатуру"

За словами президента, головне, що потрібно зараз, – лідери відповідальні, патріотичні, порядні і професійні.

Глава держави також зазначив, що найважливішій етап, який має формувати ціла команда відповідальних осіб, які здатні реалізувати те, що закладалося в законопроектах, – це саме імплементація реформ.

Порошенко закликає коаліцію визначитися з кандидатурами прем’єра, членів уряду та програмою реформ

У повідомленні зазначається, що в зустрічі взяли участь випускники Аспен Інституту віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, міністр фінансів України Наталя Яресько, директор Аспен Інституту Еліот Герсон, Євген Уткін, Сергій Кошман, Анатолій Клепатський, Сергій Рогол.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку