П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Моніторинговий комітет ПАРЄ вимагає ввести санкції проти Росії через Савченко

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) звернувся до керівництва ПАРЄ та до національних парламентів з вимогою застосувати тиск на Росію для негайного звільнення члена постійної делегації в ПАРЄ, народного депутата Надії Савченко.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомив заступник голови постійної парламентської делегації в ПАРЄ, віце-президент групи Європейської народної партії в ПАРЄ та депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв.

«Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи в рамках обговорення ситуації в Україні підтримав пропозицію політичного комітету щодо ухвалення окремої резолюції щодо Надії Савченко в зв’язку з критичною ситуацією зі станом її здоров’я після оголошення сухого голодування», – заявив Соболєв, повідомили УНІАН у прес-службі «Батьківщини».

Порошенко вимагає від Росії негайно і без будь-яких умов звільнити Савченко

Соболєв також додав, що «в рамках обговорення зазначеного питання були підтримані пропозиції щодо введення в національних парламентах санкційного персонального списку Путіна та інших причетних до тортур та незаконного переслідування української льотчиці».

«Обговорення питання України фактично було пов’язане лише із надзвичайною ситуацією, яка відбувається на незаконному судилищі, яке організував Путін проти Наді Савченко», – наголосив представник «Батьківщини».

За словами Соболєва, Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи, представники всіх політичних груп ПАРЄ та керівники всіх національних делегацій задекларували чітку позицію всього європейського континенту щодо негайного звільнення Савченко та покарання винних осіб, які допустили незаконне судилище над українкою.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку