П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Найближчим часом Надія Савченко буде в Україні - нардеп

Завдяки активності української дипломатії усі провідні країни світу висловили Росії не просто якесь занепокоєння, а категоричне несприйняття судилища над Савченко і вимогу звільнити українську льотчицю, наголошує заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

REUTERS
REUTERS

«Я впевнений, що Надія Савченко найближчим часом буде в Україні. Абсолютно впевнений в цьому. Чому? Українська дипломатія на чолі з Президентом досягла того, що питання Надії Савченко піднімається усіма лідерами серйозних країн світу. Такого ще ніколи не було. Вперше в історії новітньої Росії всі країни світу, весь Європейський Союз - і Єврокомісія від імені всіх країн ЄС, і Європейська Рада, і США, і Канада - висловили не просто якесь занепокоєння, а категоричне несприйняття цього судилища і вимогу звільнити Надію», - цитує Гончаренка 5 канал

У Путіна відповіли на пропозицію Порошенка обміняти Савченко

За його словами, Україна дипломатично загнала в кут Російську Федерацію у справі Савченко.

«Друге, що українська влада вже зробила: Президент запропонував вихід з ситуації, а саме обмін на російських ГРУшників. Це обмін, на який, я сподіваюся, має піти Російська Федерація. Тобто ми не лише загнали їх в кут дипломатично, але ми даємо їм і вихід з ситуації, а саме здійснити цей обмін. Путін може сказати своїм громадянам, що ми своїх визволяємо, тому ту «бандерівку» відпускаємо. Тобто все, що можна зробити по-людськи і по-дипломатичному, Україна зробила для того, щоб Надію визволити», - наголосив нардеп.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку