У Європейській Раді в середу розглянуть питання надання безвізового режиму для України

11:31, 10 травня 2016
Політика
3342 0

Візова робоча група Європейської Ради у середу розгляне пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим з подальшим обговоренням на рівні міністрів 20 травня.

REUTERS

Такий порядок денний засідання підтвердили власному кореспонденту УНІАН у вівторок в Брюсселі в ЄР.

"Дійсно, завтра відбудеться засідання візової робочої групи. Це - підготовче засідання на рівні експертів. Очікується, що після цього питання буде розглянуто на рівні Комітету постійних представників (COREPER) наступного тижня", - деталізували в Європейській Раді.

Читайте такожУкраїна і Румунія підписали угоду про скасування плати за візи

В РЄ також повідомили, що на рівні міністрів питання безвізового режиму для України буде розглянуто 20 травня.

Як повідомляв УНІАН, 20 квітня Єврокомісія передала пропозиції Європарламенту і Раді ЄС стосовно скасування віз для громадян України.

Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією в грудні минулого року. В цій оцінці, зокрема, підтверджено, що Україна виконала всі критерії за Планом дій щодо візової лібералізації.

Читайте такожГолова МЗС Угорщини: Україна має негайно отримати безвізовий режим

26 квітня голова делегації Європарламенту в Комітеті асоціації Україна-ЄС Андрій Пленкович зазначив, що для завершення всіх необхідних процедур, пов'язаних з розглядом пропозиції Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, Європейському парламенту необхідно мінімум три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter