Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Україна й Туреччина підписали план військового співробітництва

Між Збройними Силами України та Турецької Республіки підписано Імплементаційний план військового співробітництва.

facebook.com/GeneralStaff.ua
План визначає напрямки та сфери військового співробітництва до 2020 року / facebook.com/GeneralStaff.ua

План містить практичні кроки, спрямовані на нарощування оперативних спроможностей Збройних Сил України, повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"Зазначений документ підготовлено з метою практичної реалізації домовленостей, досягнутих під час зустрічі начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України та начальника Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки у лютому 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Україна і Туреччина посилять спільні дії у Чорному морі

Відзначається, що Імплементаційний план визначає напрямки та сфери військового співробітництва між збройними силами двох держав до 2020 року. Зокрема, мова йде про реформування та оборонне планування, військову освіту та підготовку військ, консультативно-дорадчу допомогу, співпрацю між видами збройних сил.

"Саме реалізація практичних заходів співробітництва у військовій сфері дозволить з одного боку зміцнити зв’язки з нашим південним сусідом, а з іншого – спрямувати зусилля на досягнення кінцевої мети – готовності ЗС України до членства в НАТО в 2020 році", - наголосили в Генштабі.

Туреччина підтримує запровадження озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

Раніше УНІАН повідомляв, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із міністром національної оборони Турецької Республіки паном Ісметом Їлмазом. Сторони обговорили перспективи поглиблення двостороннього співробітництва країн, зокрема у військо-технічних та торгівельних сферах.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку