Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

"Росія страшніша за ІДІЛ": Бжезинський-молодший назвав помилки США щодо України

Для НАТО Росія представляє більшу загрозу ніж ІДІЛ, тому необхідно було надати летальне озброєння Україні і Грузії.

wikipedia.org
Надання летальної зброї Україні і Грузії не лише не спровокувало б ескалацію, а навпаки знизило б напруження між Росією і НАТО / wikipedia.org

Про це під час слухань у Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин заявив старший науковий співробітник Атлантичної Ради Ян Бжезинський, пише Українська правда з посиланням на Голос Америки.

Так, відповідаючи на питання, що є більшою загрозою для НАТО - Росія чи ісламський тероризм, Бжезинський відповів: "Без жодних питань, це Росія".

Допомога Україні зброєю може призвести до Третьої світової війни - Савченко

"Росія накопичила сили на східних кордонах Альянсу, вона демонструє агресію на рівні держави проти держави, вона вторглася у дві країни за останні 10 років – Грузію і Україну", - пояснив він.

Бжезинський висловив переконання, що надання летальної зброї Україні і Грузії не лише не спровокувало б ескалацію, а навпаки знизило б напруження між Росією і НАТО. З іншого боку це ускладнило би для Росії військове планування і збільшило б ризики для Росії в разі подальшої агресії.

Він повідомив, що у Європейському союзі не всі були проти надання летальної зброї Україні і це необхідно було зробити попри заперечення Німеччини і Франції.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку