Регіональна рада італійської Лігурії проголосувала за резолюцію про "російський Крим"

21:25, 29 червня 2016
9791 6

Регіональна рада північноіталійського регіону Лігурія проголосувала за резолюцію із закликом до уряду і парламенту про перегляд політики ЄС щодо РФ і Криму.

REUTERS

Регіональний секретар "Ліги Півночі", що була автором ініціативи, Едоардо Ріксі заявив, що за резолюцію проголосували всі присутні на засіданні депутати, в тому числі і представники правоцентристської більшості, передає ЄвроПравда з посиланням на Genova24.

"Одноголосне схвалення нашої резолюції регіональною радою Лігурії дає додаткової сили нашому регіону у боротьбі з абсурдністю санаційного режиму проти РФ, від якого страждають наші підприємства малого та середнього бізнесу", - сказав Ріксі.

Читайте такожМЗС Італії прокоментувало резолюцію Венето щодо "російського" Криму

Прийнята резолюція уповноважує раду Лігурії активніше працювати з урядом, парламентом та європейськими інституціями з метою перегляду відносин між ЄС і Росією, просувати створення комітету, який вимагатиме скасувати санкції, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Нагадаємо, 19 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – 18 травня підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter