Кабмін створив три територіальні управління Міністерства з питань окупованих територій

15:59, 19 липня 2016
1112 0

 Кабінет міністрів схвалив пропозицію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб про утворення його територіальних органів у районах безпосередньої близькості до зони проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території України.

кабмін кабмин кму / УНИАН

Відповідне розпорядження від 13 липня 2016 р. № 495-р опубліковано на Урядовому порталі.

Зазначені органи функціонуватимуть як структурні підрозділи апарату Міністерства - сектори у Донецькій, Луганській та Херсонській областях, йдеться в документі.

Читайте такожУ МінАТО заявили про спроби підмінити поняття децентралізації та федералізації

Передбачається, що "прийняття відповідного акта дозволить забезпечити на відповідному місцевому рівні реалізацію державної політики з питань тимчасово окупованої території України та окремих територій Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, з метою реінтеграції зазначеної території та її населення в єдиний конституційний простір України".

Як повідомлялося, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб утворено урядом 20 квітня 2016 р. шляхом злиття Державного агентства з питань відновлення Донбасу і Державної служби з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter