Електронне декларування має бути запущено з 1 вересня – Гройсман

12:01, 23 серпня 2016
513 0

Система електронного декларування активів чиновниками, створена в рамках виконання зобов'язань України щодо боротьби з корупцією, має бути повноцінно запущена в роботу не пізніше 1 вересня поточного року. 

REUTERS

Про це під час засідання уряду сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Є один тиждень, щоб повноцінно запустити систему електронного декларування в Україні», - сказав Гройсман, назвавши ганьбою той факт, що в раніше обумовлені терміни, а саме 15 серпня, вона так і не була запущена.

Читайте такожЧиновники подаватимуть електронні декларації з 1 вересня - голова НАЗК

«У нас є повне право притягнути до дисциплінарної відповідальності голову Нацагентства із запобігання корупції (як ключовий орган, який має курирувати роботу системи електронного декларування – УНІАН). Але це не моя самоціль. Зробіть свою справу», - сказав Гройсман.

Він також наголосив, що готовий підписати всі необхідні доручення й платіжні документи, щоб забезпечити завершення процесу запуску системи.

Як повідомляв УНІАН, 15 серпня голова НАЗК заявила, що в Україні рівно в 00:00 офіційно запрацювала система електронного декларування. В той же час ця система запрацювала без передбаченої законом сертифікації.

У свою чергу Представництво ЄС заявило, що запуск системи електронного декларування стану чиновників в тестовому режимі без сертифіката по техніці безпеки не має сенсу.

18 серпня, голова НАЗК повідомила, що під час робочої наради у президента України Петра Порошенка було прийнято рішення, що Держспецзв'язок повинна видати сертифікат по техніці безпеки для електронного декларування до 31 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter