Депутат Київради на Хрещатику ліг під міліцейський автобус (фоторепортаж)
Депутат Київради на Хрещатику ліг під міліцейський автобус (фоторепортаж)

Депутат Київради на Хрещатику ліг під міліцейський автобус (фоторепортаж)

16:45, 25 червня 2011
1 хв. 14853

Автобус зупинився від Бригинця на відстані 1-2 см. Після цього шестеро спецназівців схопили його за руки і за ноги і відтягли від автобуса...

На Хрещатику під час блокування правоохоронцями мітингу прихильників лідера «Батьківщини» Юлії ТИМОШЕНКО сталася сутичка між міліціонерами та депутатом Київради від "БЮТ-Батьківщини" Олександром БРИГИНЦЕМ.

Як повідомив УНІАН сам О.БРИГИНЕЦЬ, після того, як на Хрещатик стали прибувати автобуси з міліціонерами, прихильники Ю.ТИМОШЕНКО намагалися їм у цьому завадити.

За словами О.БРИГИНЦЯ, один з автобусів мав намір перекрити автомобіль, який забезпечував якісну трансляцію мітингу на всю вулицю. «Я і ще декілька депутатів намагалися зупинити цей автобус, і тому я став під колеса», - сказав О.БРИГИНЕЦЬ.

За його словами, автобус зупинився від нього на відстані 1-2 см. Після цього, сказав О.БРИГИНЕЦЬ, шестеро спецназівців схопили його за руки і за ноги і відтягли від автобуса.

Аналогічна ситуація сталася, за словами учасників мітингу, з народним депутатом від "БЮТ-Батьківщини" Володимиром БОНДАРЕНКОМ.

 

Фото УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies