П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Кінах: досягти стабільності гривні неможливо одними діями НБУ

На стабільність фінансової системи і оптимізацію курсу гривні впливають насамперед конкурентоспроможність економіки та сприятливий інвестиційний клімат.

Кинах рассказал, что влияет на курс гривни
Кінах розповів, що впливає на курс гривні  

Таку думку висловив народний депутат, нардеп-регіонал, президент УСПП Анатолій Кінах.

«Нинішнє завдання - зберегти рівновагу на валютному ринку країни з тим, щоб не допустити поглиблення кризових явищ в економіці, загострене політичними і соціально-економічними аспектами», - вважає Кінах.

«З минулого року економіка працює дуже повільно, спостерігається нульовий ріст валового продукту. Дуже важливо, щоб об'єктивно необхідна жорстка фіскальна політика при цьому не поглиблювала економічну рецесію. Саме тому виконання постанов НБУ повинно відбуватися у режимі постійного діалогу влади і бізнесу», - зазначив Анатолій Кінах.

Банкіри розповіли про найближчі перспективи гривні

Кінах також підкреслив, що не можна допустити, щоб зміни валютно-курсової політики призводили до панічних настроїв у суспільстві, зростання недовіри до вітчизняної економіки міжнародного співтовариства.

«Стабільність курсової політики, національної грошової одиниці відображає інвестиційний клімат держави, і досягти рівноваги на валютному ринку одними лише інтервенціями НБУ та фіскальними заходами неможливо. Потрібно дбати про модернізацію промисловості, підвищення конкурентоспроможності українських товарів і послуг, активізації внутрішнього ринку та ефективної експортної політики», - резюмував народний депутат.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку