Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Українські винахідники беруть участь у конкурсі NASA з проектом марсіанського літака (відео)

Українська команда Mars Hopper, яка здобула близько двох тижнів тому перемогу у місцевому етапі всесвітнього хакатону від NASA - SpaceApps Challenge, бореться за приз глядацьких симпатій з проектом "марсіанського коника".

Як говориться в описі проекту на сайті alpha centauri, Mars Hopper буде "стрибати" по полярним шапкам Марса, збирати на них лід і перетворювати на паливо. Паливо використовуватиметься для наступних стрибків.

По суті, це проект, що дозволяє вивчати Марс за допомогою його ж природних ресурсів.

Марсохід передав на Землю панорамний знімок мільярдів років історії Марса

«Команді Mars Hopper потрібна ваша підтримка! Кілька тижнів тому ми зібралися і створили ідею про Марсіанський літак, який буде використовувати вуглекислий газ для створення тяги. З вуглекислого газу складається атмосфера Марса і лід на його полярних шапках. Здобувши сухий лід, його можна нагріти термоізотопним генератором, довести до надкритичного стану і випустити назад в атмосферу Марсу з великою швидкістю! Таким чином, злітаючи і сідаючи, цей апарат зможе покрити величезну територію і надати безліч даних про полярні шапки Марсу і атмосферу», - описують свій проект розробники.

У даний момент на сайті конкурсу проходить голосування, і кожен бажаючий може підтримати проект українців.

Як повідомляв УНІАН, компанія SpaceX планує відправити космічний корабель на Марс не пізніше 2018 року.

Програма запуску кораблів на Марс отримає назву "Червоний дракон": фахівці планують розробити технології для перевезення людей на Марс - це є однією з довгострокових цілей SpaceX.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку