Анонсовано новий запуск ракети-носія Antares з українським ступенем

14:22, 18 жовтня 2016
1375 1

Наступний запуск ракети-носія Antares, для якої Україна виготовила основну конструкцію першого ступеня, заплановано на 30 грудня цього року. 

REUTERS

Про це повідомила прес-служба Державного космічного агентства України (ДКАУ).

«Не встигли вщухнути емоції від переживань і радості за пуск, який відбувся вночі, і на космодромі Уоллопс вже йде робота з підготовки до нового пуску РН Antares, який попередньо заплановано на 30 грудня цього року. До монтажного корпусу космодрому доставлено перший ступінь ракети-носія, виготовлений в Україні», - йдеться у повідомленні.

Читайте такожNASA повідомило, коли запустить ракету з українським двигуном

Представники агентства додали, що загалом до кінця 2018 року планується здійснити п'ять пусків ракети-носія Antares, а з 2019 по 2024 роки - ще шість.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні вночі з космодрому Уоллопс (США) успішно стартувала ракета-носій Antares.

Проект «Antares» почався в 2013 році. У цьому проекті Україна створює основну конструкцію першого ступеня ракети-носія Antares, яка призначена для доставки вантажів на МКС. З початку реалізації програми відбулося шість пусків, п‘ять з яких були успішними.

У 2014 році через проблеми з двигуном ракета вибухнула через кілька секунд після старту, а проект було тимчасово припинено. Американська сторона прийняла рішення замінити двигун російського виробництва. Останні півтора року українські фахівці займалися модернізацією першого ступеня, адаптуючи його до нового двигуна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter