этот материал доступен на русском

Стало відомо, коли в Україні запрацює новий правопис

16:30, 30 травня 2019
Суспільство
1671 0
У МОН дали роз'яснення щодо використання нової редакції правопису / фото litopys.org.ua

3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції українського правопису буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук.

Читайте такожУ новій редакції українського правопису знайшли "помилку" (фото)

"З цього моменту (3 червня - Ред.) рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляється на сайті МОН.

Крім того, зараз розробляється план імплементації нової редакції українського правопису. Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Як повідомлялося, 22 травня 2019 року Кабмін ухвалив постанову № 437 "Питання українського правопису", якою схвалено нову редакцію українського правопису.

Документ підготувала спеціально створена Українська національна комісія з питань правопису, до якої увійшли вчені-мовознавці Національної академії наук та національних університетів з різних регіонів України. 

У серпні-вересні 2018 року відбулося громадське обговорення пропонованих змін, під час якого надійшло понад 3 тисячі пропозицій від наукових установ, закладів освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, окремих громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter