этот материал доступен на русском

70% українців вважають неуспішними дії влади щодо Донбасу - опитування

16:34, 27 лютого 2020
Суспільство
122 0
Більшість українців вважають неуспішними дії влади щодо Донбасу / фото УНІАН

Про це свідчать передані УНІАН результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 21 по 25 лютого.

"В оцінці успішності влади у справі вирішення конфлікту на Донбасі відбулося погіршення у порівнянні з груднем: тільки 25% опитаних думають, що влада успішна (у грудні було 40%), а 70% - що не успішна (у грудні таких було 50%)", - йдеться у прес-релізі.

Читайте такожБільшість українців не підтримують визнання анексії Росією Криму в обмін на звільнення Донбасу – опитування

КМІС з 21 по 25 лютого провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1,5 тис. інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 15 по 18 грудня, з 22 по 25 листопада, з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Раніше УНІАН повідомляв, що більшість українців (63%) не підтримують надання амністії всім тим, хто брав участь у бойових діях на Донбасі, та 62% виступають проти надання і закріплення в Конституції "особливого статусу" окремих територій Донецької і Луганської областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter