Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

Сьогодні відзначають Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Сьогодні у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Красный крест / dt.ua
Товариство Червоного Хреста України – це майже 4 млн осіб / dt.ua

Як повідомили УНІАН в Інформаційному відділі Товариства Червоного Хреста України, міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – це найбільша гуманітарна мережа в світі.

Загалом у світі діють Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), Міжнародна федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ і ЧП) та 190 національних Товариств Червоного Хреста, в тому числі і Товариство Червоного Хреста України.

Червоний Хрест роздав жителям зони АТО близько 60 тонн продуктів

Товариство Червоного Хреста України – це майже 4 млн осіб, об’єднаних у 48 тис. 673 первинних, 630 районних, міських та міськрайонних, а також 24 обласні та Київську міську організації. Таким чином, це найбільша в Україні благодійна громадська організація.

Всесвітнє співтовариство Червоного Хреста і Червоного Півмісяця об'єднує у своїх лавах майже 500 тис. співробітників і 17 млн добровольців, які допомагають тим, хто постраждав внаслідок стихійних лих і збройних конфліктів, надають допомогу жителям міст і важкодоступних регіонів, а також захищають інтереси найуразливіших груп населення у тісній співпраці з органами державної влади.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку