Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Експерт: В боротьбі з курінням треба використовувати інноваційні методи

Широке коло виробників електронних сигарет і парів надає курцям альтернативні способи отримання нікотину, які буквально повністю виключають шкоду, що викликається смолами в тютюнових виробах.

сигареты / socportal.info
 Доктор Дерек Як пропонує переключати увагу курців на продукцію з меншим ризиком для здоров'я / socportal.info

Про це в своїй колонці на сайті Business Day Live пише міжнародний експерт в області питань охорони здоров'я, один з творців Рамкової конвенції із боротьби проти тютюну, доктор Дерек Як.

«Урядам необхідно визнати цю тенденцію і прийняти її, розвиваючи регуляторні системи, які переключать увагу курців зі смертельно небезпечних сигарет на продукцію з набагато меншим ризиком для здоров'я», - акцентує експерт.

Знайдено найефективніший спосіб відмови від куріння

Фахівець відзначає, що якби в проблему зниження шкоди було залучено більш широке світове співтовариство, ефект був би набагато кращим, і поліпшення стану здоров'я нинішнього 1 мільярда курців було б бути реалізовано в найближчі 10-20 років.

«Для цього нам також потрібно усвідомити, що ми повинні закликати курців відмовитися від згубної звички, використовуючи всі ефективні підходи та інноваційні методи», - відзначає доктор Як.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку