В зоні проведення АТО запрацювала ще одна українська радіостанція

17:22, 20 липня 2016
783 1

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під час чергового засідання видала тимчасовий дозвіл українській радіостанції "Арта Плюс" мовити в зоні проведення антитерористичної операції, повідомила прес-служба регулятора.

Jordan Killebrew via flickr.com

«Регуляторний орган на черговому засіданні 20 липня вніс зміни до додатку рішення Національної ради від 18.12.2014 № 1458 «Про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції», надавши дозвіл тимчасово мовлення на частоті 88,4 МГц у Бахмуті Донецької області радіостанції «Арта плюс», - йдеться в повідомленні.

Читайте такожНа півдні Донецької області розпочала мовлення радіостанція "Голос Донбасу"

За даними прес-служби, станом на сьогодні у населених пунктах Луганської та Донецької областей в зоні проведення АТО здійснюють мовлення 10 телерадіоорганізацій більш ніж на 50 частотах.

Довідка УНІАН. Нацрада з телерадіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter