Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби

Голова МВС України Арсен Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби. 

фото: УНІАН
Авакова заявляє про початок реформи пожежної служби / фото: УНІАН

Про це повідомляє Радіо Свобода.

1 листопада у Дніпрі Аваков повідомив, що Дніпро стало першим містом України, яке створює добровольчі частини пожежників: вже наступного року тут з’являться перші 3 депо нового типу з пожежниками-добровольцями та мінімальною кількістю професійних працівників.

У Дніпрі в рамках спільного проекту мерії та МВС відкрили унікальний сервісний центр

«Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-вогнеборців, як в усьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевій владі», – зазначив Аваков.

За його даними, реформа пожежної служби – комплексна, одне із ключових завдань новації – «зламати негативний стереотип пожежного інспектора».

Раніше УНІАН повідомляв, що Дніпро стане першим містом серед шести пілотних областей України, де розпочнеться реформа пожежної служби та будуть створені пожежні бригади добровольців. 

Пілотними для реалізації проекту є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Вінницька, Тернопільська та Львівська області. Мета новації – зменшити фінансові збитки від пожеж і головне – зберегти якомога більше людських життів. Модель реформи враховує найкращий світовий досвід.  

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку