Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Україна різко піднялась у Глобальному індексі мілітаризації

Упродовж 2016 року особливо високими темпами тривала мілітаризація Східної Європи. Про це повідомляє Міжнародний центр конверсії у Бонні (BICC), який у четвер, 1 грудня, презентував Глобальний індекс мілітаризації (GIM).

Унаслідок анексії Криму Росією та тривалого конфлікту у Східній Україні ситуація з безпекою у Європі змінилася / УНІАН
Унаслідок анексії Криму Росією та тривалого конфлікту у Східній Україні ситуація з безпекою у Європі змінилася / УНІАН

"Унаслідок анексії Криму Росією та тривалого конфлікту у Східній Україні ситуація з безпекою у Європі змінилася", - зазначається у звіті Центру. Через це спостерігається інтенсивна мілітаризація, особливо у Східній Європі. Згідно з даними німецьких дослідників, Україна цього року піднялася у Глобальному індексі мілітаризації на 15-те місце (із 23-го торік). Росія посідає п'яте місце. У першій десятці рейтингу - ще чотири країни (Азербайджан, Вірменія, Греція та Кіпр), пише Deutsche Welle.

Наздоганяючи Лівію: Україна посіла 11 місце у Глобальному індексі тероризму (відео)

Німеччина перебуває на сотому місці із загалом 152 країн.

Найбільш мілітаризованою країною світу залишається Ізраїль. Це пояснюється також високою часткою військовослужбовців у населенні цієї країни. Найбільше у світі витрачають на військові потреби США. При цьому Сполучені Штати перебувають у рейтингу лише на 31-му місці. Причиною цього є те, що порівняно з ВВП та кількістю населення військові витрати США не є найбільшими у світі, пояснив автор дослідження Макс Мучлер.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку