Скандал довкола квадратних метрів Лещенка: суд у справі про придбання нардепом квартири перенесли

10:57, 29 грудня 2016
591 1

Судове засідання Печерського районного суду Києва з розгляду адміністративної справи щодо отримання неправомірного подарунка нардепом Сергієм Лещенком перенесено на 25 січня у зв’язку з неявкою адвоката Лещенка.

Судове засідання з питання отримання Лещенко неправомірного подарунка перенесено на 25 січня / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, судове засідання, під час якого сьогодні мали розглянути адміністративну справу щодо звинувачення Лещенка в отриманні подарунка, який перевищує максимально можливу суму для отримання подарунка народними депутатами, перенесено на 25 січня.

Як пояснив суддя Володимир Карабань, адвокат Лещенка не прийшов на засідання, тому що був викликаний на допит з іншої справи.

Читайте також"Квартирний скандал": Лещенко закидає НАБУ плутання понять "позика, кредит та подарунок"

Сам Лещенко телефоном відмовився коментувати журналістам, що були присутні в приміщенні суду, цю справу, заявивши, що всі питання з неї потрібно ставити його адвокату.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції спрямувало до суду протокол щодо перевищення максимального розміру подарунка, отриманого Лещенком як народним депутатом.

Мова йде про так звану «знижку», яку він отримав у процесі придбання квартири в центрі Києва в розмірі 1,8 млн грн.

У разі, якщо суд визнає Лещенка винним у адміністративному правопорушенні, він повинен буде сплатити штраф 3,4 тис. грн та повернути подарунок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter