ЗМІ: Мешканці окупованого Севастополя вимагають від Путіна скасувати будівництво будинку для ФСБ (фото)

В окупованому Севастополі, мешканці кількох будинків Ленінського району міста по вул. Хрустальова мають намір домагатися скасування будівництва житлового будинку для співробітників російського ФСБ на місці єдиної поблизу «зеленої» ділянки, де розміщена дитячий майданчик.

Люди проводять пікети і пишуть листи російському президенту Володимиру Путіну, повідомляє Крим.Реалії.

Про намір побудувати будинок стало відомо перед Новим роком, коли в кінці грудня 2015 року будівельники звели паркан. Зібралися жителі, які протестують проти розміщення будинку.

Читайте такожЗМІ: Після завершення новорічних свят вулиці Севастополя знову занурилися в пітьму (фото)

«На цьому «п'ятачку» раніше, «при Україні», планували розмістити автостоянку. Але після обурення городян не стали цього робити і пообіцяли влаштувати дитячий майданчик», – сказала місцева жителька Анастасія.

Керівник ініціативної групи Леонід Ходос розповів, що люди мають намір домагатися скасування будівництва в самих різних інстанціях і у чиновників будь-якого рівня, аж до президента Росії Володимира Путіна.

Читайте такожРакетний крейсер "Москва" повернувся в окупований Севастополь із Сирії

«Ми маємо намір звертатися в найвищі керівні інстанції. Посилаємо телеграми Путіну. Громадські слухання, проведені не були», - розповів чоловік.

Після двох пікетів і кількох звернень жителів у "правоохоронні органи" будівництво призупинено, але жителі побоюються, що роботи знову відновляться. В цьому випадку городяни будуть домагатися проведення громадського обговорення місця розташування будівництва будинку.

Коментарі окупаційної влади щодо даної будови і протестів городян відсутні.

Як повідомляв УНІАН, підприємці окупованої Керчі скаржаться на стихійних торговців з РФ.

Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" з його самовизначення.

Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі був підписаний так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти РФ.