Відома навідниця САУ 'Принцеска' вийшла заміж за коханого, якого приховувала (відео)

Найупізнаваніша білявка Збройних сил Україна, конотопська навідниця САУ, авторка роликів під ніком "Принцеска" знайшла своє кохання. Журналісти ТСН розповіли, хто зміг розтопити серце норовливої та безстрашної Тетяни Чубар та чи одягла вона на весілля білу сукню.

Подруги дівчини на самій весільній церемонії зізналися журналістам, що вони не знають, хто ж став її обранцем. Гуляння організували в кафе із символічною назвою "Конотопська відьма".

Білу сукню та фату 24-річна Тетяна одягає вперше, хоча й має вже двох синочків. "Тепер вже в мене є моя спина, яка мене прикриє і захистить", - каже навідниця САУ про коханого Михайла.

Коханий Тетяни – теж військовослужбовець, він родом із Запоріжжя. Пара познайомилася під час служби два роки тому. Вони зізнаються, що рішення про одруження у них виникло одночасно.

Медового місяця у військових не буде, адже їм потрібно повертатися на службу. Вони служать у різних бригадах.

Одруження відомої української снайперки Євгенії Емеральд

Відома українська снайперка, офіцер ЗСУ Євгенія Емеральд із позивним "Жанна д’Арк" вийшла заміж за коханого-військового. Весілля пара зіграла просто на передовій у Харківській області. Розписував їх генерал.

Обранець снайперки – військовий Євген Стипанюк, який теж служить у лавах ЗСУ. Пара побралася прямісінько на передовій, 14-го жовтня у День захисника і захисниці, що співпав із днем народження нареченого.

Вас також можуть зацікавити новини: