Мережу заполонили меми після збою у "Дії" через Нацвідбір на Євробачення / колаж УНІАН, фото УНІАН, скріншот

У суботу, 3 лютого, в Україні відбувся Національний відбір на Євробачення-2024. Голосували за улюбленого виконавця через "Дію", проте через величезну кількість запитів додаток "ліг", тож оголошення результатів довелося перенести.

Віце-премʼєр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров пояснив, що під час голосування у Нацвідборі на "Євробачення-2024" зафіксували рекордну кількість користувачів за всю історію проєкту та пообіцяв, що робота застосунку відновиться протягом кількох годин. Проте українців було вже не зупинити – мережу заполонили меми і жарти.

Так, хтось нагадав про минулорічні графіки відключення електроенергії. На щастя, цього року вони не стали в нагоді. 

Відео дня
скріншот

Користувачі також запропонували інший "підхід" до голосування за представника від України: 

скріншот

Чимало жартів українці зробили з популярними в мережі мемами.

скріншот
скріншот
скріншот
скріншот
скріншот

Крім того, українці вирішили "підлікувати" "Дію" самостійно: 

скріншот

Збій в "Дії": що відомо

Під час Нацвідбору на Євробачення шанувальники пісенного конкурсу почали голосувати за улюбленого виконавця у додатку "Дія". Проте запитів було занадто багато, що призвело до масштабного збою.

За словами очільника Мінцифри Михайла Федорова, якщо минулоріч під час голосування в "Дії" було 800 запитів на секунду, то цього року їх фіксували 15 000. 

"Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в 5 разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга. Перепрошую за цю ситуацію. Ми зробимо детальний розбір, аналіз та впровадимо організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку", – пояснив він. 

Через деякий час "Дія" почала "оживати", проте зʼявилися інші нюанси. У багатьох користувачів замість їхнього імені в документах відбувалося стандартне "Дія Надія Володимирівна", яке використовується в зразках. Крім того, багато хто виявив, що став "власником" автомобіля чи пенсійного посвідчення. Згодом ситуація нормалізувалася, українці знову змогли віддавати свої голоси. 

Вас також можуть зацікавити новини: