Манчестер Юнайтед - Челсі / REUTERS

У центральному матчі 36-го туру чемпіонату Англії зустрічалися "Манчестер Юнайтед" і "Челсі". Поєдинок завершився внічию - 1:1.

"МЮ" відкрив рахунок на 11-й хвилині матчу - Люк Шоу віддав пас на Хуана Мату, якому залишалося відправити м'яч у порожні ворота.

"Челсі" відігрався перед перервою - Давид Де Хеа невдало відбив м'яч після дальнього удару Антоніо Рюдігера, і Маркос Алонсо зіграв на добиванні.

Таким чином, "Ман Юнайтед" не зумів наздогнати "Челсі" в боротьбі за путівку в Лігу чемпіонів. У "МЮ" - 65 очок і шосте місце в таблиці, у "Челсі" - 68 очок і четвертий рядок.

"Манчестер Юнайтед" - "Челсі" - 1:1

Голи: Мата, 11 - Алонсо, 44

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Янг, Байї (Рохо, 71), Ліндельоф, Шоу, Еррера, Матіч, Погба, Мата (Мактоминай, 82), Рашфорд (Санчес, 65), Лукаку.

"Челсі": Кєпа, Аспілікуета, Рюдігер (Крістенсен, 65), Давид Луїс, Алонсо, Канте, Жоржиньо, Ковачич (Лофтус-Чик, 76), Вілліан (Педро, 84), Ігуаїн, Азар.

Як повідомляв УНІАН, у попередньому турі АПЛ "МЮ" програв "Манчестер Сіті".