Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті / REUTERS

В рамках 35-го туру чемпіонату Англії відбулося дербі Манчестера - на "Олд Траффорд" "Ман Юнайтед" приймав "Ман Сіті". Гості здобули перемогу з рахунком 2:0.

Зламати оборону "МЮ" команді Пепа Гвардіоли вдалося після перерви. Спершу відзначився Бернарду Сілва, а через дванадцять хвилин перевагу "городян" подвоїв Лерой Сане.

Зазначимо, що, на думку багатьох експертів, в поточному розіграші АПЛ "МЮ" був останнім суперником, який міг відібрати очки у "Сіті" і завадити "городянам" поборотися за чемпіонство.

Після цієї перемоги "Манчестер Сіті" набрав 89 очок і повернувся на перше місце в турнірній таблиці АПЛ. У "Ліверпуля" - 88 очок.

"Манчестер Юнайтед" - "Манчестер Сіті" - 0:2

Голи: Б. Сілва, 54, Сане, 66.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Дарміан (Санчес, 83), Смоллінг, Ліндельоф, Шоу, Янг, Перейра (Лукаку, 72), Фред, Погба, Лінгард (Мартіаль, 83), Решфорд.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Компані, Ляпорт, Зінченко, Фернандіньо (Сане, 51), Гюндоган (Данило, 89), Д. Сілва, Б. Сілва, Агуеро (Жезус, 89), Стерлінг.

УНІАН також повідомляв про те, що півзахисник "МЮ" Поль Погба повідомив одноклубникам про те, що залишить клуб.