Новак Джокович / twitter.com/australianopen

Перша ракетка світу Новак Джокович став останнім учасником півфіналу першого у році турніру серії Великого Шолома Australian Open в Мельбурні.

В ¼ фіналу 31-річний серб виграв у Кеі Нісікорі з Японії перший сет (6:1), а за рахунку 1:4 у другому суперник відмовився від продовження боротьби. В підсумку матч тривав всього лише 52 хвилини, повідомляє офіційний сайт змагань.

Джокович всьоме зіграє у півфіналі Australian Open і у всіх попередніх випадках у результаті завойовував титул (2008, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016).

Його суперником у півфіналі стане 31-й номер світового рейтингу Люка Пуй з Франції, який сьогодні вибив з боротьби Мілоша Раоніча з Канади з рахунком 7:6 (7:4), 6:3, 6:7 (2:7), 6:4.

В іншому півфіналі зіграють Стефанос Циципас (Греція, 14) – Рафаель Надаль (Іспанія, 2).