Кобі Браянт / REUTERS

Національна баскетбольна асоціація прийняла рішення змінити формат Матчу зірок-2020 на честь загиблого Кобі Браянта.

Про це повідомила прес-служба НБА.

Згідно з новим форматом, кожна з перших трьох чвертей матчу буде починатися з рахунку 0:0 і триватиме 12 хвилин.

Однак четверта чверть пройде без контролю часу - вона буде тривати, поки одна з команд не набере потрібну кількість очок. Такою буде кількість очок команди, яка сумарно лідирує після перших трьох чвертей, плюс 24 очки - на честь ігрового номера Браянта.

Таким чином, якщо після трьох чвертей сумарний рахунок буде 100:90, то перемогу в Матчі зірок здобуде та команда, яка першою набере 124 очки.

Матч зірок відбудеться 17 лютого в Чикаго. Капітанами команд будуть Леброн Джеймс і Янніс Адетокумбо.

Нагадаємо, Кобі Браянт, а також його 13-річна донька Джанна і ще семеро людей загинули в результаті аварії вертольота 26 січня.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що вдова Браянта зробила першу заяву після загибелі чоловіка і доньки.