Реклама на сайті

Послуги нашої PR служби

Анонс подій

Розміщення короткого релізу про подію з інформацією про місце проведення, часу, теми події і контактів для відвідувачів. Кількість знаків - до 1000. Фото, відео в матеріалі: немає. Анонс розміщується в рубриці «Анонси» на головній сторінці, і / або розсилається по базі передплатників УНІАН.

Новини

Оперативне інформаційне повідомлення про подію / експертну думку про подію. Розміщуються з позначками «Реклама», «PR», «Новини компаній» - в залежності від вмісту конкретного повідомлення. Фото, відео в матеріалі: так. Максимальна кількість знаків для новини - до 3000. Місце розміщення: анонс на головній сторінці сайту або розділу, розміщення новини у відповідному розділі.

Прес-реліз

Офіційний реліз компанії з інформацією про подію / продукт / послугу. Фото, відео в матеріалі: так. Максимальна кількість знаків - до 3000. Місце розміщення: заголовок на головній сторінці в розділі «Вікно», розміщення тексту в розділі «Вікно».

Прес-конференція

Захід, що проводиться у випадках, коли є значима новина, і організація або окрема відома особа, безпосередньо пов'язані з цією новиною, бажають дати свої коментарі, які були б цікаві і важливі для громадськості. У прес-центрі УНІАН Ви можете організовувати прес-конференції, круглі столи, семінари та інші інформаційні заходи. Всі події, що проводяться в УНІАН, транслюються онлайн на сайті, а матеріали за результатами події публікуються у відповідних розділах. З більш детальною інформацією можна ознайомитись в спеціальному розділі: https://press.unian.net/

завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся