Названа функція, яка значно розряджає батарею смартфона / фото ua.depositphotos.com

Часто трапляється так, що смартфон розряджається вже до середини робочого дня. Багато хто вважає, що причина криється у слабкому акумуляторі, але це не завжди так. Нерідко "пожирачами" заряду є налаштування, які користувачі забувають вимикати.

Навряд чи хтось припускав, але одним з таких "пожирачів" є функція вібросигналу, яка сповіщає про вхідні дзвінки та повідомлення. Це відбувається тому, що вібрація споживає додаткову енергію, яка використовується для обертання двигуна, який і створює вібрацію. Крім того, якщо ви часто отримуєте оповіщення з вібрацією, це спричиняє частіше включення екрана вашого смартфона, що також споживає додаткову енергію.

Тому від нього рекомендується або повністю відмовитися, або тимчасово, коли потрібно заощадити енергію.

Відео дня

Як вимкнути вібросигнал на смартфоні

  • Якщо у вас смартфон на Android, в налаштуваннях перейдіть в меню "Звуки та вібрація". Деактивуйте повзунок, розташований навпроти пункту "Вібрація під час виклику".
  • Щоб відключити вібрацію при оповіщеннях, в розділі "Сповіщення" виберіть потрібну програму і деактивуйте повзунок "Дозволити вібрацію".
  • На iPhone можна за раз відключити всі вібросигнали. Для цього відкрийте "Налаштування" > "Спеціальні можливості" > "Вібрація", а потім вимкніть параметр "Вібрація".

Скріншот

Якщо вам потрібна ця функція, рекомендується використовувати вібрацію лише для важливих сповіщень, а також зменшити кількість часу, коли ваш смартфон вібрує після отримання сповіщення.

Нарешті, не забувайте, що використання смартфона для інших цілей, таких як ігри та перегляд відео, також може призвести до швидшого розряду акумулятора. Щоб збільшити час роботи вашого пристрою, ви можете знизити яскравість екрана, відключити бездротові з'єднання, такі як Wi-Fi та Bluetooth, і закрити програм, що працюють у фоновому режимі.

Раніше УНІАН розповідав, чому важливо вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч. Вимикаючи інтернет на ніч, акумулятор телефону буде розряджатися набагато повільніше, а ваш сон не потривожать оповіщення або повідомлення.

Вас також можуть зацікавити новини: