этот материал доступен на русском

В Україні для туристів відкрили маяки

13:17, 16 вересня 2019
Новини туризму
691 0
В Україні для туристів відкрили маяки / фото igotoworld.com

Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє прес-служба відомства. 

"Маяки України відтепер не тільки забезпечуватимуть безпеку на морі, а й гостинно прийматимуть у себе туристів. Таке рішення прийнято на основі світової практики, адже маяки це не тільки навігаційні об’єкти, а й культурна та історична спадщина України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до Міністерства інфраструктури України надходило багато звернень з проханням відкрити маяки для відвідування.

Читайте такожУкраїнський курорт Росєйка: унікальна піщана коса, чисте море та мінімум сервісу

Наразі для відвідування доступні Воронцовський маяк у місті Одеса, Сіверсів Передній маяк у Миколаєві, Генічеський та Станіслав-Аджигольський Задній маяки у Херсонській області. Згодом у Мініфрастурктури планують розширити цей перелік.

Чиновники запевняють, що такі заходи не перешкоджатимуть роботі маяка, адже для туристів відведено певний час у вихідні дні.

Крім того, міжнародна асоціація навігаційного забезпечення мореплавства та маякових служб, членом якої є Україна. Популяризація маяків дає можливість інформувати громадськість про обов’язки держави щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, захисту морського середовища, пошуку і рятування на морі.

Нагадаємо, в Одеській області розробили перший туристичний каталог. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter