Відкриття аеропорту відкладалося через проблеми з пожежною безпекою / Фото: defenceaviationpost.com

Наглядова рада нового мега-аеропорту Берлін-Бранденбург затвердила 31 жовтня 2020 року як дату відкриття повітряних воріт.

Після цього, 8 листопада 2020 року, закриється найбільший аеропорт Берліна Тегель, розташований у межах міста, який за підсумками 2018 року обслужив 22 млн пасажирів, повідомляє avianews.com.

Читайте такожЛоукостер SkyUp Airlines запустити нові рейсі із Запоріжжя до Ріміні, Ларнака, Батумі і Бургаса

Новий аеропорт будується по іншу сторону від нині діючого другого аеропорту німецької столиці Шенефельд і має з ним загальну смугу. Спочатку передбачалося, що Берлін Бранденбург почне обслуговувати рейси у 2011 році. Це повинно було статися з одночасним закриттям аеропортів Шенефельд і Тегель, але в терміналі нових повітряних воріт виявили проблеми з системою пожежної безпеки та відкриття відтермінували.

Постійне перенесення термінів призвело до того, що ще до запуску його пропускна здатність стала менше, ніж обслуговували діючі повітряні ворота Берліна. У 2015 році депутат Бундестагу від партії Ангели Меркель Йенс Кеппен запропонував зрівняти з землею новий аеропорт і почати все з чистого аркуша.

Після анонсу нової дати відкриття прес-служба аеропорту Берлін-Бранденбург повідомила, що незалежний аудитор TÜV Rheinland повинен завершити інспекції навесні 2020 року.

Також паралельно ведуться роботи з будівництва терміналу 2, який призначений для лоу-кост перевізників. В аеропорту заявили, що вже почалася установка багажної системи та іншого обладнання.

Загальна пропускна здатність повітряної гавані на старті повинна скласти 28 млн пасажирів на рік. Враховуючи, що у 2018 році Берлін обслужив 34,7 млн авіапасажирів, для того, щоб впоратися з навантаженням, роботу аеропорту Шенефельд продовжили до 2025 року.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.