"УЗ" планує продавати квитки через месенджери / фото REUTERS

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» в партнерстві з компаніями Visa і Middleware Inc. планує запустити чат-бот у месенджерах Viber і Telegram з функцією продажу квитків.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте такожRyanair призупиняє більшість рейсів з Києва

Зазначається, що чат-бот буде запущено на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine.

Прес-служба також повідомила, що завтра, 12 січня, керівництво компанії представить цей проект громадськості.

Нові сервіси «Укрзалізниці»

  • Компанія «Укрзалізниця» розглядає можливість інтеграції в систему онлайн-продажу квитків на поїзд функції замовлення їжі.
  • У грудні «Укрзалізниця» створила спеціальний центр обслуговування клієнтів, які замовляють групові перевезення та інші послуги.

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» - акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.