Клімкін заявляє про наявність інших сценаріїв у разі зриву мінського процесу

21:55, 09 жовтня 2016
799 0

«Нам потрібно змусити Росію виконати «Мінськ», Росія все одно буде намагатися дестабілізувати Україну, для цього вона буде намагатися фрагментувати її, створювати тут політичні течії, партії, які будуть нас фрагментувати», - зазначив міністр.

Иллюстрация REUTERS

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє про наявність інших сценаріїв врегулювання ситуації на Донбасі, якщо мінський процес зайде у глухий кут. 

Читайте такожКлімкін не виключає введення проти РФ жорсткіших заходів, ніж візовий режим

Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна»

«У мене є ідеї і сценарії, яким чином діяти далі, але я в впевнений, що ми йдемо правильним шляхом», - заявив міністр, відповідаючи на запитання, чи існує «план Б» на випадок, якщо мінський процес зайде у глухий кут. 

«Нам потрібно примусити Росію виконати «Мінськ», Росія все одно буде намагатися дестабілізувати Україну, для цього вона буде намагатися фрагментувати її, створювати тут політичні течії, партії, які будуть нас фрагментувати», - зазначив міністр.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, яким чином влада зможе запобігти спробам Росії дестабілізувати ситуацію в Україні, він зауважив: «Два фундаментальні напрямки: один - солідарність наших друзів і партнерів, другий – зміцнення нашої демократії, допомагають тільки сильним».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter