"Життя триває…": волонтери випустили благодійний календар, присвячений ветеранам АТО (фото)

15:40, 20 грудня 2016
3248 0

Волонтери фонду "Повернись живим" випустили вже третій благодійний календар, і в цьому році присвятили його ветеранам АТО.

Календар назвали "Ветерани. Життя триває…" / facebook.com/backandalive

Календар має назву "Ветерани. Життя триває…", і розповідає історії бійців 95-тої, 93-ої, 80-тої, 53-тої, 30-тої, 25-тої та 101-ї бригад, а також батальйону НГУ ім. генерала Кульчицького, 34-го батальйону "Батьківщина" та підрозділів "Правого сектору" - вже у цивільному житті після служби.

Читайте такожУкраїнський словник назвав "кіборги" словом 2014 року

"Портрет кожного з героїв календаря  - це не просто історія людини, що пережила війну. Це історії перемог. Перемог у боях, перемог над обставинами і перемог над собою", - повідомляють волонтери на сторінці фонду "Повернись живим".

Кошти від продажу календаря будуть спрямовані на придбання безпілотного апарату з можливістю тепловізійного спостереження для 40 окремої артилерійської бригади.

На сторінках каленаря-2017 "Ветерани. Життя триває…" є портрети декого з героїв календарів 2015-2016 рр. - "Кіборги" та "Кіборги. Рік потому" – зокрема Євген Турчак "Жора" (Спілка ветеранів АТО) та Дмитро Крикун "Амур" (Кіборг-масаж) з 95-тої ДШБ, але вже з історіями їхнього успіху на "мирній" території.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter