Дозвіл збивати авіацію в українському повітряному просторі: у ВПС дали пояснення

11:55, 30 грудня 2016
17490 3

Нова постанова Кабінету міністрів України дозволяє використовувати засоби і сили, які зосереджені в зоні проведення АТО і відкривати вогонь по безпілотних літальних апаратах, що порушив повітряний простір.

Кабмін дозволив збивати ворожі літаки в українському повітряному просторі / Вікіпедія

Про це розповів прес-офіцер командування Повітряних сил Роман Юрчило, передає "Обозреватель".

"Ця постанова удосконалить порядок виконання бойових завдань черговими силами з ППО України. Крім того, вона уточнює завдання із використання засобів і способів повітряної оборони. Тобто фактично ця постанова дозволяє використовувати засоби і сили, які зосереджені в зоні проведення АТО. Також використовувати сили та засоби інших військових формувань, у тому числі відкривати вогонь по безпілотних літальних апаратах, які порушують наш повітряний простір", — пояснив Юрчило.

Читайте такожЯк українські ракети пролетіли повз погрози Росії (всі подробиці)

За словами прес-офіцера ВПС України несуть цілодобове бойове чергування із захисту повітряних кордонів нашої держави й готові до адекватної відповіді у разі їхнього порушення противником.

"Чергування несуть підрозділи зенітно-ракетних військ, зенітно-ракетні системи С-300, БУК. А також відповідні сили й засоби радіо-технічних військ, якими відстежується весь периметр повітряного простору й певні сили бойової авіації, яка несе чергування на спеціальних аеродромах", — розповів він.

Як повідомляв УНІАН, 29 грудня уряд дозволив військовим збивати літаки, які порушують державні кордони України або здійснюють терористичні дії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter