ЗСУ виходять з Авдіївки / скріншот

З моменту передислокації в Авдіївку третя окрема штурмова бригада (3 ОШБр) завдала суттєвих втрат ключовому ударному угрупованню російської армії. На цей час бригада відійшла на підготовлені позиції в околицях Авдіївки.

Як зазначили у бригаді, попри значну перевагу в артилерії, ударних дронах і регулярному застосуванні до сотні КАБ на день, противник втратив:

  • понад 1500 загиблих;
  • понад 3500 поранених;
  • понад 20 одиниць бронетехніки.

Також вказується, що до моменту відведення бійці третьої штурмової не дозволяли росіянам здійснити повне оточення позицій.

Відео дня

"Бригада відійшла на підготовлені позиції в околицях Авдіївки і вирівняла лінію фронту. Поки росіяни не зменшують наступальних обертів. Продовжуємо тримати оборону на Авдіївському напрямку", - заявили в 3 ОШБр.

Виведення ЗСУ з Авдіївки - важливе

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що евакуаційний коридор з Авдіївки забезпечували спецпризначенці ГУР МО України спільно з воїнами ССО, 3-ї окремої штурмової бригади, 225-го окремого штурмового батальйону, 110-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

На цей час спецназівці ГУР утримують оборону на заздалегідь підготовлених позиціях для запобігання подальшого просування військ РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: