Під Часовим Яром працює Міжнародний легіон української військової розвідки / колаж УНІАН зі скріншотів

До захисту позицій біля міста Часів Яр (Донецька область) залучений Міжнародний легіон Головного управління розвідки Міністерства оборони.

В ГУР сьогодні оприлюднили відео, як легіонери нищать ворога із крупнокаліберного "Браунінґа". "Легіонери Міжнародного легіону ГУР біля Часового Яру нищать ворога із крупнокаліберного кулемета Browning M2 - послухайте його впевнене звучання!", - зазначено у коментарі ГУР.

Триває війна в Україні - важливі новини

Як повідомляв УНІАН, 10 червня військовий експерт Сергій Грабський заявив, що найгарячішим напрямком фронту на сьогодні є відрізок від Часового Яру до Очеретиного. Щоб захопити всю Донецьку область, країна-агресор має зрізати цю дугу української оборони.

Учора начальник прес-служби 26-ї артилерійської бригади Олег Калашніков сказав, що російські окупанти намагаються ступити в Часів Яр і закріпитися там. За його словами, противник вже тривалий час здійснює спроби взяти Часів Яр у "кліщі", але нічого в них не виходить, тому почали штурмувати місто "в лоб". Він зауважив, що це набагато витратніше і за особовим складом, і за технікою, які вони втрачають під час цих атак.

Вас також можуть зацікавити новини: