Сирський вказав, до якої дати Росія планує захопити Часів Яр/ фото acebook.com/CinCAFofUkraine

Російське керівництво поставило перед армією чіткі сроки щодо захоплення Часового Яру. Як заявив Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський у Facebook, окупанти планують захопити місто до 9 травня.

Він зазначив, що ворог також зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець - Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації.

"Реалізації планів противника заважає героїчна оборона наших бригад, які буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога. Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону "Новий", але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії. Разом з тим, загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня".

Відео дня

Водночас Головнокомандувач розповів, що з метою реагування на дії противника та зміцнення оборони наших військ на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ.

За словами Сирського, за результатами його дводенної роботи на фронті зроблено висновок про необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника.

Сирський про ситуацію на Східному фронті

Раніше Сирський повідомляв, ​​що ситуація на Східному фронті останнім часом суттєво загострилася. За його словами, це пов'язано зі значною активізацією наступальних дій ворога після проведення в Росії так званих президентських виборів. 

Він зазначав, що ворог активно атакує позиції ЗСУ штурмовими групами при підтримці бронетехніки. Цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. 

Вас також можуть зацікавити новини: